Tilaa taksi   0601 100 01

Yhteystiedot

TILAUSNUMERO
TAKSI 0601 100 01
 

KOULUKULJETUKSET
Peruutukset (24/7): 03 821 9855

Tilaukset: koulukyydit@lahdenaluetaksi.fi
(ma-pe klo 08:00 – klo 15:00)

MYYNTI (tarjouspyynnöt)
myynti@lahdenaluetaksi.fi

Huom!!! Taksitilaukset tulee tehdä numerosta 0601 100 01

PALAUTTEET

palautteet@lahdenaluetaksi.fi

TIETOSUOJA-ASIAT
tietosuoja@lahdenaluetaksi.fi


Asema Yhteystiedot Vastuualue
Toimitusjohtaja
Juha Nyberg
044 200 9200
juha.nyberg@lahdenaluetaksi.fi
Toiminnan johtaminen
Kaupalliset asiat
Markkinointi
Markkinointipäällikkö
Irina Krohn
050 5160 298
irina.krohn@lahdenaluetaksi.fi
myynti@lahdenaluetaksi.fi
Markkinointi
Myynti
Toimistopäällikkö
Anne Suomäki
03 821 9802
anne.suomaki@lahdenaluetaksi.fi
Taloushallinto
Autoilijasopimukset
Palkkahallinto
Tietosuojavastaava
Heidi Lipponen
tietosuoja@lahdenaluetaksi.fi Tietosuoja
Palautteet
Jasmin Rinne
03 821 9808
jasmin.rinne@lahdenaluetaksi.fi
palautteet@lahdenaluetaksif.fi
Asiakaspalautteet
Koulutus
Hannele Kivistö
044 755 2223
koulutus@lahdenaluetaksi.fi
 
Lahden Aluetaksi Oy
Hallituksen puheenjohtaja
Ville Tirkkonen
044 333 1333
ville.tirkkonen@lahdenaluetaksi.fi
 
Lahden Taksiautoilijat ry
Puheenjohtaja
Jari Kasakkamäki
040 189 4100
jari.kasakkamaki@lahdenaluetaksi.fi
 

Lahden Taksiautoilijat ry:n jäseninä ovat Lahden, Hollolan ja Nastolan taksiautoilijat. Lahden Taksiautoilijat ry on perustettu 1920-luvulla. Lahden Taksiautoilijat ry on itsenäisesti toimiva paikallinen autoilijayhdistys.

Yhdistys toimii Suomen Taksiliitto ry:n paikallisyhdistyksenä.


Mitä mieltä sinä olit palvelustamme?

Anna meille palautetta. Haluamme kuunnella asiakkaitamme, jotta voisimme kehittää palvelujamme asiakaslähtöisesti.

Laita siis rohkeasti tulemaan risuja tai ruusuja. Kiitos!

Palaute

Lomakkeen tiedoissa ilmeni virheitä. Tarkistathan virheelliset kentät.